Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra
