Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Total
de: Gesamt

en: Inventory
de: Inventar

en: Shipment ID
de: Versand Nummer

en: Are you sure you want to delete this shipment?
de: Möchten Sie diese Auslieferung wirklich löschen?

en: Tracking
de: Nachverfolgung
