Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu
