Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Shipment ID
fi: Lähetyksen ID-tunnus

en: Are you sure you want to delete this shipment?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa tämän lähetyksen?
