Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ
