Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan
