Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā
