Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य
