Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar
