Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Total
ru: Итого

en: Commerce
ru: Торговля

en: Shipment ID
ru: ID отправки

en: Are you sure you want to delete this shipment?
ru: Вы уверены, что хотите удалить данную отправку?
