Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець
