Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Shipment ID
et: Saadetise ID
