Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan
