Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: Inventory
fr: Inventaire

en: Shipment ID
fr: Id d'expédition

en: Are you sure you want to delete this shipment?
fr: Etes-vous sûr de vouloir supprimer cet envoi ?

en: Tracking
fr: Suivi

en: Commerce order
fr: Commande Drupal commerce
