Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno
