Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել
