Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល
