Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان
