Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد
