Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Inventory
sv: Inventarie

en: Shipment ID
sv: Försändelsens ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sv: Är du säker på att du vill ta radera denna sändning?
