Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع
