Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས
