Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Shipment ID
el: ID αποστολής
