Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista
