Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Are you sure you want to delete this shipment?
gl: ¿Estás seguro de que queres eliminar estes usuarios?
