Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Total
it: Totale

en: Inventory
it: Inventario

en: Shipment ID
it: ID spedizione

en: Are you sure you want to delete this shipment?
it: Sei sicuro di voler eliminare questa spedizione?
