Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Total
ja: 合計

en: Inventory
ja: インベントリ

en: Shipment ID
ja: 配送ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
ja: この配送を本当に削除しますか？

en: Tracking
ja: 追跡中
