Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау
