Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण
