Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း
