Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire
