Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
