Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: View
fa: مشاهده
