Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează
