Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด
