Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: View
ug: كۆرۈنۈش
