Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں
