Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Total
vi: Tổng
