Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Shipment ID
da: Forsendelses ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
da: Er du sikker på at du vil slette denne forsendelse?
