Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Shipment ID
he: משלוח ID
