Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Total
hi: कुल

en: Commerce
hi: व्यापार
