Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: Commerce
id: Perdagangan
