Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Shipment ID
nl: Verzend-ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
nl: Weet u zeker dat u deze verzending wilt verwijderen?

en: Tracking
nl: Volgen
