Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på
