Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Commerce order
pl: Zamówienie Commerce
