Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்
