Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ
