Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş
