Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled
