Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm
